KSK J03

Starter opp trening 20. oktober, og at vi har trening i gymsal på Selnes Skole torsdager klokka 17.00-18.00

Trening - Torsdager 17.00-18.00 i gymsalen på Selnes skole.

Lagleder
Edel Solheim
Tel: 92689775 / E-post: edel.solheim@hotmail.com
Trener
Sjøvoll, Håvar
Tel: 47029311 / E-post: haavsjo@gmail.com
Ass. Trener
Hansen, Atle
Tel: 91308388 / E-post: atle.hansen@live.com
Keepertrener
Ingebrigten, Knut
Tel: 47706306 / E-post: knut-r-i@online.no
Ass. Trener
Larsen, Magnus Moss
Tel: 45206797 / E-post: larsen.magnus78@gmail.com
Dugnadsansvarlig
Larsen, Hege Moss
Tel: 92866821 / E-post: h-moss@online.no
Dugnadsansvarlig
Løveng-Hansen, Veronika
Tel: 91723288 / E-post: veronika.loveng.hansen@gmail.com